Survivor’da kim elendi? Survivor’da kim gitti?

Rekabetin gün geçtikçe kızıştığı Survivor’da heyecan artıyor. Dokunulmazlık oyunu sonrası bütün dengeler değişti. 2 dokunulmazlık oyunu bu hafta nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Yağmur, Cumali ve Funda eleme adayı oldu. Yapılan halk oylaması sonrası adaya Funda adaya veda etti. Survivor ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Survivor’da rekabet ve tansiyon gün geçtikçe artıyor. İkinci Dokunulmazlık oyununda yine ünlüler takımı resmen şov yaptı. Gönüllüler takımı talihsizliğini yenemedi. Gönüllüler takımından elemeye 3 isim çıktı, Funda, Cumali ve Yağmur eleme potasında olan isimler oldu. Ünlüller takımı yarışmaya yine ağırlığını koydu. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti. Artık haftada iki kere oynanacak olan dokunulmazlık oyunu farklı bir önem taşımaya başladı. Adaya ve hayallerine hangi yarışmacı veda eden eden isim ise yapılan halk oylaması sonrası belli oldu.

Survivor’da kim elendi?

Survivor’ın 9 Nisan’da yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim belli oldu. Gönüllüler takımında Yağmur, Cumali ve Funda üçlüsünden yapılan halk oylaması sonrası adaya veda eden isim Funda oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir