Sneijder ve Selçuk, Kayseri maçında yok!

Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden Sneijder, Carole ve Selçuk İnan’ın sakatlıkları hakkında açıklama yaptı. Sneijder ve Selçuk kesin olarak Kayserispor maçında forma giyemeyecek.

Galatasaray kulübü Medipol Başakşehir maçında sakatlanan Carole, Selçuk İnan ve Sneijder’in sakatlıkları hakkında açıklama yaptı. Ziraat Türkiye Kupası’nda Medipol Başakşehir ile oynanan maçta yaşadıkları sakatlıklar nedeniyle oyuna devam edemeyen oyuncularımız Selçuk İnan, Wesley Sneijder ve Lionel Carole’ün sağlık durumları hakkındaki açıklama şu şekildedir:
Selçuk İnan’ın bugün yapılan MR tetkikinde sağ üst ön adale grubunda orta düzeyde zorlanma tespit edilmiştir. Wesley Sneijder’ın sağ üst ön adale grubunda orta düzeyde zorlanma tespit edilmiştir. Sağ ayak bileğine darbe alan ve ayak bileği dönen Lionel Carole’ün ise yapılan MR tetkikinde sağ ayak bileği dış yan bağlarında zedelenme, ödem ve kemik kontüzyonu tespit edilmiştir.

KAYSERİSPOR MAÇINDA YOK!
Wesley Sneijder’in Kayserispor maçında oynamayacağı, Selçuk’un da 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Carole ise Kayserispor maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. Selçuk için seferberlik ilan edilse de bu oyuncunun Kayserispor maçına yetişmesi çok zor görülüyor. Sarı kırmızılı kulüpte doktorların hedefi, Sneijder’i Beşiktaş derbisinde sahaya çıkarmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir