Muharrem Usta katıldığı canlı yayında önemli açıklamalar yaptı

katıldığı canlı yayında önemli açıklamalar yaptı

Başkan Muharrem Usta, alacakları ödenmeyen menajer Mazlum Ali Bilican’ın getirdiği hacizi geç haberdar edenlerle ilgili olarak kulüp hukuk birimi başkanı ve sorumlular hakkında önemli kararlar aldığını açıkladı.

Kulüp Genel Müdürüne direktif verdiğini belirten Usta Avukat ile ilgili istifasını istediğini açıkladı.Ayrıca konuyu kendisine bildirmesi gereken çalışanlarla ilgili de soruşturma açıldığını söyleyen Usta Sezon bitimiyle birlikte yapısal önemli değişikliklere işaret etti.

Önceki gün, “Böyle bir işlemi yapmak büyük bir terbiyesizlik. Ahlaksızlık yaptılar. Bunu yapanı biliyoruz. Kulüpteki idarecilere sesleniyorum. Kulübün başkanının haberi olsaydı bu yönetim onu da hallederdi, bir şekilde bunu çözerdik. Ufak tefek bir sabotaj yedik gibi geliyor. Bunun yapılmasına göz yumanları affetmem. Bunun kesinlikle bir karşılığı olacak” diyen Usta dün de sosyal medya hebası Twitter’dan sert çıktı: Kimse endişe etmesin ki, ortak menfaatlerine ulaşmak için müzeye göz dikenler ve iş birlikçileri deşifre olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir