Kısmetse Olur 30 Nisan Pazar finali neden yok

Ekranların tartışmalı programı Kısmetse Olur final bölümünün yayınlanmaması hayranları tarafından tepkiyle karşılandı. Peki, 30 Nisan Kısmetse Olur finali neden ekrana gelmedi. Kısmetse Olur finali ne zaman yayınlanacak. RTÜK, Kısmetse Olur’u yasakladı mı? İşte detaylar…

Kısmetse Olur 30 Nisan finali neden yok. Kısmetse Olur bu hafta elenen ismi öğrenebilecek miyiz? Kanal D ekranlarında yayınlanan program yayından mı kaldırıldı. Kanal D yayın akışı içerisinde Kısmetse Olur programı gözükmüyor. Evlilik programlarının yasaklanmasına dair çıkan KHK kararının ardından Kısmetse Olur hakkında şok bir haber ortaya atıldı. Kısmetse Olur’un yapımcısından programın geleceği ile ilgili açıklama geldi. “İlk günden bu yana verdiğiniz tüm desteklere çok çok teşekkür ederiz. Kısmetse Olur yeni yasal düzenleme nedeni ile bugün sona ermiştir.” Kısmetse Olur’da 7 gelin 7 damat adayının yarıştığı evlilik programında her hafta cumartesi günü, haftanın finali kapsamında bir kişi eleniyor. Evlilik için özel olarak oluşturulmuş iki farklı evde, günde toplam 12 saat geçirileceği ve haftanın birincilerinin para ödülü kazanacağı yarışmaya elenenlerin ardından yeni kişiler dahil oluyordu.

Yapımcıdan Açıklama Geldi!

“İlk günden bu yana verdiğiniz tüm desteklere çok çok teşekkür ederiz. Kısmetse Olur yeni yasal düzenleme nedeni ile bugün sona ermiştir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir