Kadir Doğulu, Dubai’de İki Kez Gözaltına Alındı

Özel bir davet için gittiği Dubai’de iki kez gözaltına alınan Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı” dedi.

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai’de havalimanında görevli polislerin kontrolüna takıldı. Doğulu, yaşadıklarını Instagram hesabında anlattı.
İşte Doğulu’nun yaptığı açıklama;

“Her şey mükemmeldi. Ta ki Dubai’ye ayak basana kadar. Ben bu kadar kompleksili bir polis takımı yada havaalanı çalışanı görmedim. Sadece fast treck çizgisinden bir tık dışarı çıktık diye, onunla ilgili memura soru sorduk diye karakolda bekletildik.
“BİR KÜFÜR YEMEDİĞİMİZ KALDI”

Fast treck kartlarımız elimizden alındı. Bize geri verilmedi. Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı. Dubai havalimanındaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz… 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havalanı’nından. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar… sonra gelip özür dilediler bizden.”

“İKİNCİ KEZ GÖZALTINA ALINDIM”

Kadir Doğulu bir süre sonra ikinci kez aynı muameleye maruz kaldığını duyurdu: “Dubai’de ikinci kez gözaltına alındım. Kimliğimi istediler. ‘Yanımda olmayabilir, neden?’ dedim diye. Acı olan beni bir şirket maç izlemem için davet etti. Herhalde havaalanından çıktıktan sonra misafirperverliklerini gösterecekler. Dubai’ye gelmeden önce tekrar tekrar düşünün. İşiniz düşmüyorsa gelmeyin. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir