İstenmeyen Gelin Adayı İrem Derici, Lider Şahin’den Ayrıldı

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ünlü çift İrem Derici ve Lider Şahin ayrılık kararı aldı. Selami Şahin ve Didem Şahin oğullarının İrem ile birlikte olmasını istemiyordu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici bir süredir birlikte olduğu Lider Şahin ile yollarını ayırdı. Ayrılık sebebinin İrem Derici’nin yoğun iş temposundan kaynaklı olduğu ileri sürüldü. Çift sosyal medya hesaplarından birlikte olan fotoğraflarını sildi.

İREM DERİCİ AYRILIĞI DOĞRULADI

İddialara göre, İrem Derici’nin Lider Sahin’le görüşememesi sonucu aralarına soğukluk girmiş ve bir daha düzelmemiş. Bunun üzerine çift anlaşarak ayrılık kararı almış. İrem Derici, bu haberlerin altında yer alan yorumları beğenerek ayrılığı doğruladı.

LİDER ŞAHİN’İN ANNESİ İREM’İ İSTEMİYORDU

Didem Şahin ilişkinin ilk günlerinde ‘Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün’ diyerek bu aşka onay vermeyeceğini dile getirmişti. Aradan geçen zaman içerisinde İrem Derici ile Lider Şahin gönülsüz anneye nispet yaparcasına birbirlerine daha çok kenetlendi. Bunun üzerine Didem Şahin de bir süre sonra ilişkiyi kabul etmiş gibi görünmeye başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir