Galatasaray TFF Etik Kurulu Merceği Altına Alındı

Galatasaray ekibi Spor Toto Süper Lig’in 26.hafta kapsamında mücadele edeceği Adanaspor maçı için hazırlıklara başladı. Çift antrenman ile başlayan sarı kırmızılı ekip, Adanaspor maçında mutlak galibiyet istiyor. Öte yandan TFF Etik Kurulu, Igor Tudor’un Galatasaray’a gelişinden sonra davalık olan sarı kırmızılı ekibi inceleme altına aldığını belirtti.

IGOR TUDOR GELİŞMESİ
Galatasaray’ın geçen ay takımdaki kötü gidiş üzerine Riekerink ile yollarını ayırıp Karabükspor’u çalıştıran Igor Tudor’u göreve getirmesi TFF Etik Kurulu tarafından mercek altına alındı. TFF Etik Kurulu, Tudor’un Galatasaray’a transfer sürecini inceleme kararı aldı. Karabükspor kulübünün yaptığı incelemeyi dikkate alan TFF Etik Kurulu, Tudor’un transferi ile Galatasaray Kulübü’nün kapısını çalarak konu ile ilgili incelemelerin başlanacağı belirtildi. Karabükspor’dan olaylı bir şekilde sarı kırmızılı ekibe gelen Igor Tudor, iki kulüp arasında gerginliğe neden olmuş, olayın hukuksal boyutlara taşınacağı Kardemir Karabükspor Başkanı tarafından belirtilmişti.
GALATASARAY ADANASPOR MAÇINA ODAKLANDI
Spor Toto Süper Lig’de puan kayıplarına rağmen önünde kalan maçları galibiyet ile bitirmek isteyen Galatasaray sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde antrenmana çıktı. Kuvvet ve dayanıklılık arttırıcı çalışmalar yaptıran Igor Tudor sarı kırmızılı ekibin güçlü kalması için yoğun çaba sarfediyor. Oyuncular, antrenmanın ana bölümünde ise orta ve sonuçlandırma çalışması yaptı. Akşam antrenmanı, son bölümde gerçekleştirilen dar alanda minyatür kale maçın ardından tamamlanırken idman öncesi Hakan Balta ve Tolga Ciğerci’nin doğum günü kutlaması yapıldı. Galatasaray, Adanaspor karşılaşmasının çalışmalarına yine Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir