Fatih Terim, Gece 03.00’te Futbolcuların Odasını Bastı

Fatih Terim’in kamp otelinde gece yarısı 03.00 civarında Arda Turan’ın odasından gelen sesler üzerine baskın yaptığı ve futbolcularla tartıştığı ortaya çıktı.
2016 Avrupa Şampiyonası’nda (EURO 2016) iki maçta da hayal kırıklığı yaşatan Milli Takım’ın ortaya koyduğu isteksiz futbol yoğun eleştiriler alırken perde arkasında ortamı fazlasıyla geren gelişmeler yaşandığı iddia edildi.

03.00’TE ODAYA BASKIN

Fanatik’in haberine göre; Hırvatistan maçı öncesinde kamp otelinde gece yarısı 03.00 sularında Arda Turan’ın odasından gelen sesleri Fatih Terim’in yardımcıları hocaya aktardı. Terim de soluğu kaptanın yanında aldı. Kapı açıldığında Arda ve transferi yılan hikayesine dönen Gökhan Gönül menajerleriyle telefonda konuşuyordu. Fatih Terim’in sert tepkisine oyuncular da karşılık verince koridorları çınlatan bir tartışma yaşandı.
BURAK YILMAZ’A ÇİN TEPKİSİ

Fatih Terim’in özellikle Çin’e transfer oluş sürecinden ötürü Burak Yılmaz’a aşırı derecede tepkili olduğu kulislerdeki bir başka iddia. Buna göre A Milli Takım’ın patronu tepkisini yakın çevresine, “Fransa hesabı yapıyoruz, takımın en önemli isimlerinden biri kalkıp, Çin’e gidiyor. Gidebilir… Bunu da anlarım ama en azından hocası olarak bizim de bir fikrimizi almalı, haber vermeliydi” şeklinde dile getirdiği belirtildi.

PRİM KRİZİ

Öte yandan şampiyonaya katılım bedeli olan 800 bin Euro’nun yarısı ödenince futbolcuların soluğu Arda Turan’ın yanında aldığı, kaptanın da konuyu Federasyon’a iletince yöneticilerin, ‘Şimdi para mı konuşulur’ diyerek tepki gösterdiği iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir