Üvey Babası Tarafından Öldürülen Ahmet’in Annesi de Tutuklandı

Menemen’de annesinden kıskandığını iddia eden üvey babası tarafından kuyuya atılarak öldürülen 15 yaşındaki Ahmet’in cinayetiyle ilgili anne dahil 3 kişi tutuklandı.

İzmir’in Menemen ilçesinde geçen hafta ortadan kaybolan 15 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Coşkun’un Manisa’da bir su kuyusunda cansız bedeni bulunmuştu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Ahmet Coşkun’un annesi E.M. ve üvey babası M.M. gözaltına alınmıştı.

“ANNESİNİN DE CİNAYETTEN HABERİ VARDI”

Sorguya alınan üvey baba M.M., Coşkun’u başına keser sapıyla vurarak öldürdüğünü ve ayağına taş bağlayarak cesedini bir su kuyusuna attığını itiraf etti. Anne E.M., eşi M.M. ve cinayete yardım ettiği iddia edilen M.M.’nin arkadaşı Y.K., savcılık sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Sorgusunda üvey baba, annenin de cinayetten haberi olduğunu öne sürdü.

ANNE DE DAHİL 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Üvey baba M.M’nin hakkındaki iddiasını reddeden anne E.M.’nin ise cinayetten haberi olmadığını söyledi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen 3 zanlının tutuklanmasına karar verildi.

İLK İFADESİNDE “KISKANDIĞIM İÇİN” DEMİŞTİ

Anne E.M. sağlık kontrolü için hastaneye alınırken baygınlık geçirmiş, polislerin tuttuğu ve adım atmasını istediği talihsiz kadın, “Ben yavrumu kaybettim kaç gündür böyleyim” diyerek gözyaşı dökmüştü.

Katil zanlısı M.M. ise ilk ifadesinde, annesi oğluna çok düşkün olduğu için kıskançlık krizine girdiğini ve 15 yaşındaki Ahmet’i öldürürse daha mutlu olacaklarını düşündüğünü söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir