Survivor’da şampiyon kim oldu? Survivor’da oylama sona erdi! İşte 2021 Survivor şampiyonu!

Survivor Türkiye’nin yaklaşık altı aylık serüveni bu akşam noktalandı. Ocak ayında başlayan Survivor için final günü geride kaldı. Televizyonseverlerin ilgiyle takip ettiği Survivor 2021’de bu akşam şampiyon belli oldu. Yarışmanın sıkı takipçileri finale kalan isimlerden hangisinin şampiyonluk için ipi göğüslediğini sorguluyor. Peki, Survivor’da şampiyon kim oldu?

Bu gece Survivor büyük finalinde İsmail Balaban ve Poyraz arasında şampiyonluk için SMS oylaması sona erdi. Bu oylamanın sonucunu Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Canlı yayında açıklanan oylamanın sonucuna göre Survivor 2021 birincisi ve şampiyonu belli oldu. İşte, Survivor 2021’de büyük final heyecanı hakkında son gelişmeler…

ALTI AYLIK MÜCADELE SONA ERDİ
Survivor’da şampiyon bu akşam belli oldu. Ocak ayında Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan ve yaklaşık altı ay süren mücadele sonunda şampiyonluk koltuğuna oturan isim netleşti.

Survivor 2021 finalistleri İsmail Balaban ile Poyraz arasında 25 Haziran Cuma büyük finalinde yapılan oylama sonucunda kesinleşti.

ŞAMPİYON KİM OLDU?
Ünlüler takımından İsmail Balaban ile Gönüllüler takımından Poyraz, bu akşam Survivor 129. bölümde şampiyon olmak için karşı karşıya geldi.

Galataport’ta yapılan canlı yayında iki yarışmacı için oylama geride kaldı.

Gecenin sonunda yapılan oylamanın sonuçları noter huzurunda ilan edildi. Acun Ilıcalı, SMS oylaması sonucu bu sezonun şampiyonunun İsmail olduğunu açıkladı.

Bu sonuca göre; İsmail Balaban 2021 sezonunun şampiyonu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir