SURVİVOR ATAKAN VE EZGİ’NİN AŞKI BELGELENDİ!

Survivor yarışmasının birincisi Atakan Arslan ile aynı yarışmada aşk yaşadığı iddia edilen Ezgi Avcı’nın aşkı belgelendi. Önceki gün Nişantaşı City’s AVM’ye ayrı ayrı gelen sevgililer, en üst kattaki restoranda buluştu. Atakan, sevgilisi Avcı’ya uzun süre sarılarak ve öperek hasret giderdi. Atakan ve Ezgi’nin bu halleri ise objektiflere böyle yansıdı. Yarışmada aşk iddiaları çıkan ancak kanıtlanmayan aşıklar restoranda görünmeyen bir yere geçerek saatlerce sohbet etti. Aşıklar yine aynı yöntemle AVM’den ayrıldı.

İşte Avatar Atakan ve Ezgi’nin aşklarını kanıtlayan sarmaş dolaş fotoğraf.

survivor-atakan-ile-ezgi-askı-resim-fotograf

 

survivor-atakan-ve-ezginin-ask-cift

Survivor’ın şampiyonu Avatar Atakan, özel hayatında çok farklı bir profil çiziyor. Dini inaçları hayli kuvvetli olan Atakan, her cuma mutlaka instagram hesabından paylaşım yapmış. Bu paylaşımı da onlardan biri. Fotoğrafı “Ölüm daha doğduğum gün yola çıktı bana doğru geliyor. Hem de hiç acele etmeden. Acizim ama çaresiz değilim. Yalnızım ama asla sahipsiz değil. Allah var sıkıntı yok’ sözleriyle paylaşmış.

27 yaşında olan Atakan dövüş sporlarında derece sahibi. Kickboks ve Muaythai spor dallarında sayısız başarısı var. Ringlere çıkmadan önce ise hep duanın gücüne sığınıyor. Bunu da “Duanın gücünü bilir misin? Bizde Allah isterse kuşlar filleri yener’ diyerek aktarıyor.

Avatar Atakan kuvvetli inancı kadar duyarlılığı ile de dikkat çekiyor. 2014 Haziranında Tayland’da yapılan maçta ringe Filistin şortu giyerek çıktı. Neden bunu yaptığını instagram hesabında şu şekilde aktarıyor;”Bir zulme engel olamıyorsanız onu herkese duyurun (Hz. Ali) Karıncı misali belki ateşi söndürmeyecektir ama safımız belli olsun. Zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur.”

Herkes onu Survivor yarışması ve Avatar lakabı ile tanıdı. Peki kimdir Avatar? Asıl adı Çağan Atakan Arslan. İstanbul doğumlu. Yaşamını ‘mükemmel bir hayatımız yok belki ama gülen bir yüzümüz ve şükreden bir kalbimiz var’ diyerek özetliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir