Sarp Leventoğlu-Birce Akalay Çiftinin Evliliğini Datça Kaçamağı Bitirdi

Birce Akalay-Sarp Leventoğlu çiftinin evliğiliğinde sona gelindi. Çiftin ayrılığının altından Leventoğlu’nun ünlü bir oyuncuyla yaptığı kaçamağın sebep olduğu konuşuluyor.

Sarp Leventoğlu-Birce Akalay çiftinin 3 yıllık evliliklerini bitirme kararının ardından yakışıklı oyuncunun Datça’da ünlü bir oyuncuyla yaptığı kaçamak çıktı.

AVUKATLARINA VEKALET VERDİLER

Habertürk Gazetesi’nde yer alan habere göre; son dönemde boşanacaklarına dair haberlerle gündemde olan ve iddiaları her seferinde yalanlayan Birce Akalay-Sarp Leventoğlu çiftinin evliğiliğinde sona gelindi. İkili, önceki gün boşanmak üzere avukatlarına vekalet verdi.

KAÇAMAK EVLİLİĞİ BİTİRDİ

Ayrılık kararının ardından Datça kaçamağı çıktı. Leventoğlu, geçtiğimiz yaz eşiyle de kısa süreli bir tatil yaptığı Datça’da kalbini, yaşadığı aşklarla magazin sayfalarını süsleyen ünlü bir oyuncuya kaptırdı.

“YOKSA GÖRÜŞEMEZDİK”

‘Küçük Ağa’ dizisinin setinde başlayan aşkları evlilikle sonuçlanan Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay’ın, dizi bittikten sonra başlayan farklı projeleri nedeniyle evlilik hayatları zora girdi. Levendoğlu, yeni evlendiklerinde aynı dizide çalışmalarının avantajını, “Yaptığımız iş, başka bir sektörde çalışan insanın anlayamayacağı zorlukları olan bir meslek. Karımla çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Yoksa görüşemezdik herhalde” şeklinde anlatmıştı.

Sarp Leventoğlu-Birce Akalay Çiftinin Evliliğini Datça Kaçamağı Bitirdi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir