Orhan Yüksel hayatını kaybetti

Tiyatrocu Orhan Yüksel, hayatını kaybetti.
Reklamcı ve Tiyatrocu Orhan Yüksel dün gece İstanbul’da kaldırılıdığı hastanede vefat etti. Hastaneye kaldırıldıktan sonra midesi yıkanan Yücel iyileşme belirtileri gösteriyordu. Yücel’in yanında ağabeyi ve diğer yakınları bulunuyordu.

Yücel dün sosyal medya’dan canlı yayın süresince yaptığı açıklamalarda ismini vermediği bir kadını çok sevdiğini ancak büyük sevgisine aşık olduğu kadının karşılık vermediğini, artık hayattan hiç bir şekilde zevk almadığını, bu yüzden günah olduğunu bile-bile intihar etmeyi tercih ettiğini, 100 adet Glukofen ilacı içtiğini, şu andan itibaren yapılacak hiç bir şey olmadığını kendisini sevenlerden bol-bol dua etmelerini istemişti.
Aslen Gümüşhane’li olan Orhan Yüksel uzun bir süre Aliağa’da yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşmişti. Yücel hem reklamcılık yapıyor hemde tiyatro oyunlarında oynayıp zaman-zamanda film ve dizilerde rol alıyordu.Yücel’in cenazesinin ne zaman ve hangi camiden kaldırılacağı memleketi Gümüşhane’den gelmesi beklenen ağabeyi İrfan Yücel’in bugün İstanbul’a gelmesinden sonra belli olacak.Kaynak: Orhan Yüksel hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir