Murat Dalkılıç’ın Eski Dansçısı İçin Hukuki Süreç Başlıyor

Murat Dalkılıç’ın eski dansçısı Ömer Yeşilbaş, Rus şarkıcı Tasha’ya yazdığı iddia edilen mesajları yalanladı, Tasha ise Yeşilbaş hakkında hukuki süreci başlatacağını söyledi.

Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın Rus şarkıcı Tasha’ya yazdığı mesajların yankısı hala sürüyor. Yeşilbaş, Tasha’nın paylaştığı yazışmaların gerçek olmadığını iddia ederken Tasha, sosyal medya üzerinden Yeşilbaş’ı yalanladı ve 10 gün sonra İstanbul’a gelip hukuki süreci başlatacağını açıkladı.

HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAK

Sözcü Cumartesi ekinin özel haberiyle ortaya çıkan Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın Rus şarkıcı Tasha’ya gönderdiği ve Dalkılıç’ın da adının kullanıldığı ahlaksız teklif içeren mesajların yankıları sürüyor. Murat Dalkılıç haber sonrası dansçısıyla bağlarını kopardığını ve artık ekibinde yer almayacağını açıklamıştı. Yeşilbaş, Tasha’nın paylaştığı yazışmaların gerçek olmadığını iddia ederken Tasha da sosyal medya üzerinden Yeşilbaş’ı yalanladı. Tasha ayrıca 10 gün sonra İstanbul’a gelip hukuki süreci başlatacağını da açıkladı.

PHOTOSHOP OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Mesaj skandalının ardından Murat Dalkılıç tarafından kovulan Ömer Yeşilbaş, yazışmaların fotomontaj olduğunu ve Rus şarkıcının reklam yaptığını söyleyerek kendisini savundu. Ömer Yeşilbaş, Rus şarkıcının yaydığı yazışmaların kendisi tarafından yapılmadığını, bunların yalan olduğunu iddia edip Instagram sayfasından Tasha’nın kendisine attığı mesajların görselini paylaştı.

“HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIM”

Rus şarkıcı Tasha ise Yeşilbaş’ın bu açıklamalarının ardından, Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Tasha, “Yeşilbaş’ın ‘Bizim konuşmalarımız bunlardı’ diyerek sosyal medyadan paylaştığı yazılar doğrudur. Fakat o görüşmeler WahatsApp uygulamasından yaptığımız görüşmelerdir. Benim paylaştığım görüşmeler ise benzer bir uygulama olan Vkontakte uygulamasından yapılmıştır. 10 gün sonra İstanbul’da olacağım ve hukuki süreç başlatacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir