Kısmetse Olur’un Kazananı Sızdı

Tartışmalı evlendirme programı Kısmetse Olur’un kazanan ismi basına sızdı. Cansel ve Eser çifti ilk sezonun kazananı olmasına rağmen evlenmek istemedi.
Kısmetse Olur yarışması final yapıyor. Büyük ödülün 700 bin liralık ev olduğu Kısmetse Olur’u kazanan isim sızdı. Kısmetse Olur birincisi Cansel Çördük ve Eser West çifti oldu.
Kısmetse Olur’daki final oylaması 27 Haziran 2016 pazartesi günü tamamlandı. SMS oylamasına çıkan çiftler şunlar oldu;

CanEs : Cansel Çördük ve Eser West
NurBat : Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli
HazEm : Hazal Atabek ve Emre Ubeyli

KISMETSE OLUR BİRİNCİSİ CANSEL-ESER

Kısmetse olur birincisi kim oldu? Kim kazandi? Kısmetse Olur SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan çift Cansel Çördük ve Eser West oldu. İkinciliği Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli alırken Hazal ve Emre sonunculuk şoku yaşadı.

BİRLİKTE YAŞIYORLAR

Kısmetse Olur ilk sezonunda birinci olan çift Eser West ve Cansel Çördük hakkında bir çok iddia var. Bunlardan biri de çiftin dışarda da birlikte yaşadıkları. Bir ara Cansel’in hamile olduğu iddiası da gündeme gelmişti.

EVLENMEYE HAZIR DEĞİLLER

Kısmetse Olur birincileri kadar evlenme kararı alanlar da şaşırtıcı oldu. Yarışmayı birinci ve ikinci tamamlayan çift evlenmeye hazır olmadıklarını söyleyerek nikah masasına oturmadılar.

Nur Erkoç sevgili olduğu Batuhan Cimilli ile evlenmeye hazır olmadığını açıkladı. Şaşırtıcı olan ise Cansel Çördük’ün de Eser West ile evlenmek istememesi oldu.

EMRE VE HAZAL’IN NİKAHI KIYILDI

Emre ve Hazal evlenmek istediklerini söyleyince evden nikah kıyarak ayrılan çift sadece onlar oldu. Hazem (Hazal /Emre) çiftinin düğün masrafları Kısmetse Olur yapımı tarafından karşılanacak.

KISMETSE OLUR BÜYÜK ÖDÜLÜ

Kısmetse Olur yarışmasındaki büyük ödül bir evdi. Evin değerinin ise 700 bin lira olduğu söyleniyor. Büyük ödülü kazanan Cansel ve Eser oldu. Evlenmeyen çiftin evi nasıl paylaşacakları merak konusu. Kısmetse Olur finali İstanbul’da yapılacak.

KISMETSE OLUR YENİ YARIŞMACILARI

Kısmetse Olur yeni yayın döneminde yine ekranda olacak. 5 haftalık bir aranın ardından yarışma yeni yarışmacılarla yola devam edecek. Şimdiden bazı isimlere teklif gittiği söyleniyor.

Eski yarışmacılar Kısmetse Olur’un yeni sezonunda olmayacak. Kısmetse Olur’un yeni yayın döneminde birincilik ödülü ve kuralları da değişti.

EVLENİRLERSE EVİ ALABİLECEKLER

Bundan sonra birinci olan çift evlilik kararı aldıkları taktirde ev, düğün ve para ödülü kazanacaklar. Evlenme kararı almazlarsa sadece para ödülünü alabilecek. Bu durumda evdeki diğer çiftlere sorulacak. Evlenme kararı alan başka çift ya da çiftler olursa düğün yapılacak ama diğer ödüllerden yararlanamayacak.

Kısmetse Olur’un Kazananı Sızdı” için bir yorum

  • 17 Temmuz 2016 de 11:07
    Permalink

    belli ki medyada ne kadar asik olursan ol disarda ki gibi olmuyor insanlar birbirlerine inanmiyorlar ama hazem ciftine helal .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir