İspanya-Türkiye maçını yönetecek hakem belli oldu

EURO 2016’ya kötü başlayan Türkiye A Milli takımı, 17 Haziran’da oynancak İspanya maçının hazırlıklarına şimdiden başladı. İşte detaylar ve maçın hakemi..
İspanya-Türkiye maçını yönetecek hakem belli oldu EURO 2016’ya kötü başlayan Türkiye A Milli takımı, 17 Haziran’da oynancak İspanya maçının hazırlıklarına şimdiden başladı. İşte detaylar ve maçın hakemi.. Fransa Euro 2016 biletini Selçuk İnan’ın attığı müthiş frikik golüyle almamız itibariyle, müthiş heyecan geçtiğimiz haftalarda başladı. İlk maçımızı Modric’li, Rakitic’li Hırvatlara karşı oynamamız itibariyle sahadan 1-0 yenik ayrıldık.

17 Haziran 2016 tarihinde İspanya ile oynayacamız maçın hazırlıkları son sürat devam ederken hakem olarak Milorad Mazic tayin olduğu son dakika bildirildi. Stade de Nice’da cuma günü TSİ 22.00’de başlayacak mücadelede Mazic’in yardımcılıklarını aynı ülkeden Milovan Ristic ve Dalibor Djirdjevic yapacak. Fatih Terim önderliğinde A Milli takım İspanya karşısında nasıl bir 11 oynayacağı şimdiden merak konusu haline geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir