Ebru Şallı’ya bir şok daha!

GİZEMLİ ERKEKLE MİLANO’DA TATİL

Ebru Şallı hakkında yeni iddia… Cem Yılmaz’la birlikteyken kendisinden 10 yaş küçük Arda Turan’la sosyal medyada samimi bir sohbete dalan Şallı, bu arada İtalya’ya gitti. Güzel sunucu, iddiaya göre Milano’da gizemli bir erkekle 3 gün Armani Hotel’de tatil yaptı!

Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan’la samimi yazışmaları sosyal medya hesaplarının hacklenmesiyle gün yüzüne çıkan Ebru Şallı hakkında dün de farklı bir iddia ortaya atıldı. Cem Yılmaz’la aşk yaşadığı dönemde çapkın futbolcuyla samimi bir şekilde sosyal medyada sohbet ettiği ortaya çıkan Şallı’nın, 4-5 ve 6 Kasım’da ise gizemli bir erkekle Milano’ya gittiği iddia edildi.

TÜRK TATİLCİLER GÖRDÜ

Renkli Sayfalar’ın iddiasına göre güzel sunucu, burada Türk tatilciler tarafından görüldü. Ebru Şallı, Milano’daki geceliği 3 bin 250 euro (yaklaşık 11 bin lira) olan Armani Otel’de konakladı ve tatilinde güzel sunucuya gizemli bir erkek de eşlik etti.

GECELİĞİ 11 BİN LİRALIK OTEL

Ebru Şallı, Milano’daki geceliği 3 bin 250 euro (yaklaşık 11 bin lira) olan Armani Otel’de konakladı ve tatilinde güzel sunucuya gizemli bir erkek de eşlik etti.

Bu iddia karşısında gözler Arda Turan’la Cem Yılmaz’a çevrilse de Ebru Şallı’nın yanındaki erkeğin bu iki isimden biri olmadığı anlaşıldı. Çünkü o tarihlerde ünlü komedyen, Türkiye’de Arda ise İspanya’daydı.

“SABAH GÜZELSİN, AKŞAM GÜZELSİN…”

Bu arada Ebru Şallı’nın sosyal medya hesaplarını hack’leyen tim, Arda’nın bu kez de güzel sunucuya yazdığı “Sabah güzelsin, akşam güzelsin, çocuklara yemek yaparken güzelsin… Maşallah hayrolsun” şeklindeki yeni mesajlarını da yayınladı.

HACKER GRUBU’NDAN ŞALLI’YA UYARI

Hacker grubu, “Diğer mesajları da yayınlarsak magazin dünyası alt üst olur” diyerek de başta Ebru Şallı olmak üzere diğer tüm ünlü isimlere üstükapalı uyarı yaptı.

ARDA TURAN SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Ebru Şallı, “Arda ile arkadaşız. Ortak bir proje için görüştük. Kimse bundan farklı bir anlam çıkarmasın” derken yıldız futbolcu, sessizliğe büründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir