Cesedi bulunan kadının katilinin kimliği şok etti

Bolu’daki atıl bir otelin boş odasında çürümüş halde cesedi bulunan kadının kimliği belirlendi: 38 yaşındaki Dilek Diner. Diner’in 3 ay önce seyyar satıcılık yapan 32 yaşındaki sevgilisi Tevfik K. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil zanlısı sevgili gözaltına alındı.

Kılıçarslan Mahallesi D-100 Karayolu yakınında atıl durumdaki bir otelin 2’nci katında bulunan boş odaya hurda toplamak için geçen Perşembe günü, giren kişi, kadın cesediyle karşılaşınca, polise haber verdi. İhbar üzerine polis ekipleri sevk edildi. Çürüyen kadın cesedinin kimliği tespit edilememişti.

Polis, kadının boynundaki izlerden cinayete kurban gittiği şüphesi ile soruşturma başlattı. Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri kentte kimsesiz olan ve kayıp ihbarı yapılan kişilere tek tek ulaştı. Ekipler, kimsesiz olarak yaşadığı bilinen kişilerden sadece Dilek Diner’e ulaşamadı. Cesedin eşinden ayrıldıktan sonra tek başına Bolu’ya yerleşen 2 çocuk annesi Dilek Diner’e ait olduğu belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir