Atalay Demirci açıklama yaptı, hesabını kapattı!

Darbe karşıtı konuşmalarına rağmen, Enes Kanter ve Hakan Şükür ile konuşmaları ortaya çıkan gizli FETÖ’cü Atalay Demirci, açıklama yaptı.
AyyıldızTim hacker grubu, 15 Temmuz’dan sonra meydanlara çıkarak demokrasi nöbetine katılan ve darbe girişimini lanetleyen bir konuşma yapan komedyen Atalay Demirci ‘nin FETÖ lideri Fethullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen basketbolcu Enes Kanter ve Hakan Şükür ile sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmaları yayınladı.

Çıkan haberlerden sonra İnstagram hesabından açıklama yapan Atalay Demirci, intihar etmeyi düşündüğünü belirterek, “Halkından özür dileyen bir ahmağın ifadeleri olarak okuyunuz lütfen…” dedi.

İNTİHAR ETMEYİ BİLE DÜŞÜNDÜ!

Atalay Demirci’nin İnstagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama:
“Bu mektubu hain bir terör örgütü ile bağdaştırılmaya çalışılan ve bu yüzden acaba ölsem daha mı iyi olur diye intiharı bile aklından geçirirken, halkından özür dileyen bir ahmağın ifadeleri olarak okuyunuz lütfen…
Twiter hesabımın hacker’lar tarafından ele geçirilmesi sonucunda, hakkımda “fetö” üyesiymişim gibi oluşturulmaya çalışılan algının karşılık bulmaması umuduyla yapacağım açıklamamı Milletimizin, Devletimizin ve bu topraklarda yaşayan herkesin samimiyetimle yaptığımı bilmesini isterim….
ŞOK VE ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİM
Anne Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Yetiştirme Yurtlarında büyümüş, yani Annesi de Babası da Devlet olan ve Devletin ekmeğini yiyerek büyümüş, küçük yaştan itibaren en ufak bir kötü alışkanlığa ya da illegal gruplara meyletmemiş, her zaman Allah’ın muhafazasını iliklerine kadar hissetmiş bir kardeşiniz olarak, şu an bu ithamlarla karşı karşıya kalmanın şoku ve üzüntüsü içerisindeyim. Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda Okullarında ve Dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az Ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur. Safiyane niyetle sadece dinimi daha doğru yaşamama vesile olan insanların yönlendirmeleri neticesinde, bana bu anlamda da faydaları olmuştur.
KANDIRILMIŞ OLMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞAMAKTAYIM
Yaptığım mesleğin zeka seviyesine yakışmayacak bir aptallığın içerisine düşmenin mahçubiyetini yaşamaktayım. Bu manada içinde bulunduğum durumun bir hata olduğunu kabullenmem ile birlikte, son zamanlardaki oluşan örgütsel yapının ve getirdiklerinin rahatsızlığını yaşamış ve yaşanan 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir. (Biraz araştırılınca görülecektir)… Geçmişte bir çoğumuzunda yaşadığı üzere manevi duygularımın kullanılarak kandırılmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir