Alper Potuk ile Tuvana Türkay’ın Arasını Açan Güzel …

Fenerbahçe’nin yıldızı Alper Potuk’un uzun süredir aşk yaşadığı oyuncu Tuvana Türkay’ı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu ile aldattığı ortaya çıktı.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk’un Tuvana Türkay’ı aldattığı, ilişkisinin bitmesine neden olan güzelin katıldığı bir moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu olduğu ortaya çıktı.

ANNESİNİ DEVREYE SOKMUŞTU

Alper Potuk ile Tuvana Türkay’ın uzun süre inkâr edip yakalanınca kabul etmek zorunda kaldıkları ilişkileri, Fenerbahçeli futbolcunun 27 yaşındaki oyuncuyu aralık ayında aldattığının ortaya çıkmasıyla bitmişti. Olaydan bir ay sonra Potuk, Türkay’ın annesi Armağan Hanım’ı devreye sokarak ünlü oyuncuyu barışmaya ikna etmişti.

GÖRÜŞTÜKLERİNİ ÖĞRENİNCE KÖPRÜLERİ ATTI

HT Magazin’den Mehmet Çalışkan’ın haberine göre; geçtiğimiz hafta yeniden ayrılan ikilinin bu kararının altında yine ihanet çıktı. Güzel oyuncu, sevgilisinin Aleyna Eroğlu ile görüştüğünü öğrenince köprüleri atıp ilişkisini bitirdi.

DERBİYİ AĞABEYİYLE İZLEDİ

Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu’nun, Fenerbahçe-Beşiktaş maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izlemesiyle ilişki resmiyet kazandı.

İşte Alper Potuk ve Tuvana TürkayTürkay’ın arasını açan güzel;

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir