Alina Boz-Mithat Can Özer çifti tatilde…

Ünlü oyuncu Alina Boz, tatil sezonunu sevgilisi Mithat Can Özer ile Bodrum’da açtı. Önceki gün Yalıkavak’ta objektiflere takılan sevgililer, dostlarıyla sohbet etti. Aşkları yaklaşık üç yıldır devam eden çift, böylelikle ilk kez yaz tatilinde görüntülenmiş oldu.

Sanatçı Sezen Aksu’nun oğlu şarkıcı Mithat Can Özer ile üç yıldır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz, sevgilisiyle birlikte sezonu Bodrum’da açtı.

Çift, önceki gün Yalıkavak’ta görüntülendi. İkili, gün boyunca arkadaşlarıyla sohbet etti.

Alina Boz, daha sonra meslektaşları Gizem Karaca ve Asena Tuğal ile bir araya geldi. Ünlü oyuncular gazetecileri görünce böyle objektiflere takıldı.

“GÖRMEYİ ERTELEDİĞİM YERLERE GİDECEĞİM”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda pandemi sürecinin kendisine hayatta hiçbir şeyi ertelememeyi öğrettiğini açıklayan Alina Boz, seyahate çıkma planları kurduğunu söylemişti.

23 yaşındaki oyuncu, “Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak.” demişti.

“AŞKIN TANIMI HEP DEĞİŞİYOR”

Boz, “Birine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?” sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı… Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.

“EKRANDA KENDİMİ İZLİYORUM”

Boz, “Ekranda kendinizi izler misiniz?” sorusunu ise, “Hatalarımı ve doğrularımı görmek için zaman zaman izliyorum. Ama tabii bu gözle izlerken izleyici kadar keyif aldığımı söyleyemem.” şeklinde cevaplamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir