Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu tatilde: Aşıkların havuz keyfi!

Oyuncu çift Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Önceki gün havuza girerken objektiflere takılan aşıklar, romantik anlar yaşadı

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oyuncu Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun film setinde başlayan aşkları tam gaz devam ediyor. Tatil sezonunu açan çift, önceki gün Bodrum’da görüntülendi.

Aşıklar, Yazıcıoğlu’nun amcasının Turgutreis’teki villasında objektiflere yansıdı.

Aileleriyle sohbet edip bir yandan da keyifli vakit geçiren çift, daha sonra serinlemek için havuza girdi.

Romantik anlar yaşayan Saraçoğlu ile Yazıcıoğlu, gün batımını izlerken birbirlerini öpücüklere boğdu. Çift, yaklaşık 3 yıldır birlikte.

ANNESİNİN ATTIĞI MESAJ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Son dönemde yıldızı parlayan genç oyuncular arasında yer alan 23 yaşındaki Afra Saraçoğlu, annesinin sosyal medya hesabından Özcan Deniz’e mesaj atması ile şöhret kapılarını araladığını söylemişti.

Saraçoğlu, “Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Nurgül Yeşilçay ile fotoğrafını paylaşıyor ve ‘başladık biz’ yazıyor. (İkinci Şans filmi) Bunun üzerine annem mesaj atıyor. Annem Nurgül Abla’nın kızını canlandıracak renkli gözlü bir kız aradıklarını bilmeden atıyor mesajı. Sonra beni arıyorlar işte… Ben bunu çok büyük bir şans olarak değerlendiriyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir