19 Yıllık Eşinden Ayrılan Coşkun Sabah, Çıtır Sevgilisiyle Yakalandı

19 yıllık eşi Ceyda Okay’dan ayrılan Coşkun Sabah, önceki gece yabancı uyruklu genç bir kadınla yakalandı. Büyük panik yaşayan Sabah, “Beni nasıl buldunuz?” diyerek tepki gösterdi.

19 yıllık eşinden mart ayında boşanan Coşkun Sabah, önceki gece yabancı uyruklu genç bir kadınla Kabataş’ta objektiflere takıldı.

FLAŞLAR PATLAYINCA ŞOKE OLDULAR

Coşkun Sabah (65), mart ayında resmi olarak ayrıldığı 19 yıllık eşi Ceyda Okay’ı çabuk unuttu. Boşanmalarına rağmen Okay’la bir dönem aynı evi paylaşan sanatçı, önceki gece yabancı uyruklu bir esmer kadınla görüntülendi. Benzin istasyonunda objektiflere takılan ikili, flaşların patlamasıyla şoke oldu.

“BENİ NASIL BULDUNUZ?”

Gazetecilere yakalanmamak için otomobilini yemek yedikleri mekanın yakınındaki benzin istasyonuna park eden Sabah, çıkışta taksiye bindi. Araca bindikleri sırada fotoğraflarının çekildiğini fark eden sanatçı, “Beni nasıl buldunuz, niye çekiyorsunuz?” derken, genç sevgili yüzünü kapattı.

RUSÇA KONUŞTULAR

Sabah’ın sevgilisiyse Rusça konuşması dikkat çekti. Muhabirlerle konuşmak için panik bir şekilde otomobilden inen Sabah, el frenini çekmeyi unuttu.

İşte o geceden kareler;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir